Kategria


O nás

POSLANIE

Poslaním našej firmy je umožniť ľuďom dostať sa k produktom vyrobených z čistých prírodných surovín, ktoré prinesú do ich zdravotného stavu rýchle a citeľné pozitívne zmeny.

Celou paletou našich produktov sme pripravení slúžiť tomu, aby naši zákazníci žili vo vedomí, že majú účinné a isté domáce riešenia na ochranu svojho zdravia.

Chceli by sme dosiahnuť, aby sa na produkty odporúčané Island of Life pozerali ako na domácu lekáreň a cítili, že ešte existuje nádej na udržanie si kvality života.

Naša firma, Bestway Global s.r.o. stojí v službách zdravia od roku 2008. Novým webovým obchodom Island of Life firma v roku 2013 otvorila novú éru. Disponujeme skúsenosťami získanými na západoeurópskych a amerických trhoch. Našou prvoradou činnosťou je distribúcia doplnkov výživy a superpotravín nevyhnutných pre naše zdravie.

Druhou hlavnou oblasťou našej práce je dostať vedomosti o zdravom spôsobe života do čo najširších vrstiev spoločnosti. V tom nám pomáha aj jedinečný Zľavový program, ktorý zabezpečuje našim zákazníkom tie najlacnejšie ceny na trhu.

Za prejavenú dôveru ďakujú zakladajúci členovia

Island of Life